Arhitektid valivad üha enam projektidesse massvärvitud tsementkiudplaate, mis on üks maailmas enimkasutatavaid fassaadiplaate. See materjal on eelistatud erinevat tüüpi hoonete fassaadide ehitamisel ja sisekujunduses, kuna tsementkiudplaadid pakuvad palju eeliseid võrreldes teiste fassaadimaterjalidega.

Massvärvitud tsementkiudplaatide kasutamine kaasaegses arhitektuuris annab arhitektidele ja ehitajatele võimaluse luua stiilset ehitist, mis on vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele ja keskkonnateguritele ning mille kõige erilisemateks omadusteks on ohutus tervisele ja keskkonnale.

Tsementkiudplaat pakub mitmekülgset valikut kombineerida erinevaid mustreid ja värve, mis võimaldavad arhitektidel luua ainulaadseid ja silmapaistvaid projekte. StoneREX mitmeotstarbelised kiudtsementplaadid vastavad kõigile kaasaegse ehituse pinnakattematerjalide nõuetele ning on samal ajal suhteliselt kulutõhusad.

StoneREX toodete ainulaadne kombinatsioon materjalidest, pinnatekstuuridest ja värvitoonidest loob täiesti uusi dimensioone hoonete välisilmele või sisekujundusele. StoneREX tootevalikus on materjale, mis võimaldavad luua erinevaid 3D kujundeid.

Massvärvitud tsementkiudplaate on saadaval erinevates mõõtudes ja värvitoonides ning seda saab kohandada vastavalt konkreetse hoone disainile või sisekujunduses. StoneREX RIGO ja StoneREX Palette Fancy läbivärvitud tsementkiud fassaadimaterjalid pakuvad arhitektidele ja disaineritele uusi võimalusi hoone fassaadide loomisel, võimaldades neil disainida huvitavaid ja unikaalseid mustreid ning kujundeid. See on suurepärane võimalus eristuda teistest hoonetest ning anda hoonele unikaalne välimus.

Võtke ühendust meie esindajaga ja koos leiame just teie ainulaadse nägemusega projektile sobiva materjalilahenduse.

StoneREX - kui tahad teada kõik, mida sul vaja teada plaadist.

Kaasa meid juba projekteerimis- või planeerimisfaasis.

Sina unistad, meie trükime…

Soovi korral on võimalik reprodutseerida geomeetrilisi kujundeid, individuaalseid mustreid, ettevõtte logosid või pildimotiive üksikutele paneelidele või üle mitme paneeli.
Stonerex_fancy

StoneREX teenused:

  • Koguste arvutamine
  • Optimeerimisteenused
  • Erinevad lõikamistööd
  • Eelpuuritud kinnitusavad vastavalt projektile
  • Tsementkiudplaatide värvimine
  • Disainlahendused tsementkiudplaadile
  • Paigalduskoolitused objektil
  • Projektijuhtimine

Juhendid

STONEREX PALETTE PAIGALDUSJUHEND
STONEREX TSEMENTKIUDPLAADI PAIGALDUSJUHEND
STONEREX PLAADID - rõdu-, lodža-, terrassi- jm piirded