Cem-Rock® plaadid

Cem-Rock® on keskkonnasõbralik, kerge, kõrge tugevusega magneesiumtsementplaat, mida on ohutu, lihtne ja kiire paigaldada ja mis sobib nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks. Plaat asendab traditsioonilisi ehitusplaate kohtades, kus materjalile on kõrged nõudmised, seda kasutatakse alternatiivina näiteks puitlaastplaadile, vineerile, OSB-le, kiudtsementplaadile, kaltsiumsilikaatplaadile ja kipsplaadile. Cem-Rock® kaubamärgi ehitusplaadid pakuvad innovaatilisi võimalusi, mida ehituses on oodatud.

Loomulikult peab Cem-Rock® silmas keskkonda ning kaubamärgi kõigil materjalidel on vastavalt standardile EN 13501 tulekindlus A1 ja CE-sertifikaat.

Cem-Rock® magneesiumtsementplaat on uuenduslik ehitusplaat, mis sobib kasutamiseks nii välistingimustes (krohvi alusplaat või tuuletõkke plaat) kui siseruumides (näiteks märjad ruumid).

cemrock-extreme

Cem-Rock® eXtreme töötati välja tulenevalt vajadusest ekstreemselt tugevale alusplaadile. Plaadi sees on kokku 4 kihti kõrgekvaliteedilist klaaskiudvõrku, mis parandavad plaadi tehnilisi omadusi. Tippklassi vastupidavus, suurem stabiilsus, kõrge läbitõmbe- ja väljatõmbetugevus ning kõrge löögikindlus.

Cemrock-floor

Cem-Rock® eXtreme FLOOR esindab kvantnihet põrandakattetehnoloogias ja see on välja töötatud põrandakattetehnoloogia kiireks täiustamiseks. Selle tule-, vee-, hallitus- ja seentekindlad omadused kaaluvad üles kõik konkureerivad tooted, nagu vineer või OSB-põrandakatted. See pakub suurepäraseid põrandakattelahendusi, mida ei mõjuta ehitusaegne kokkupuude keskkonnaga. See vähendab tulekahjuohtu, seda ei mõjuta ebasoodsad ilmastikutingimused ja see parandab oluliselt teie hoone konstruktsioonivõimet.