Cem-Rock® plaadid

Cem-Rock® on keskkonnasõbralik, kerge, kõrge tugevusega magneesiumtsementplaat, mida on ohutum, lihtsam ja kiirem kasutada ja mis sobib nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks. See võib asendada traditsioonilisi ehitusplaate ja seda saab kasutada alternatiivina puitlaastplaadile, vineerile, OSBle, kiudtsementplaadile, kaltsiumsilikaatplaadile ja kipsplaadile. See pakub värsket innovaatilist ehitusplaati, mida ehitustööstus on oodanud.

Mis kõige parem – Cem-Rock® peab silmas keskkonda ja sellel on vastavalt standardile EN 13501 tulekindlus A1 ja CE-sertifikaat.

Cem-Rock® tsementplaat on tõeliselt innovatiivne ehitusplaat, mis sobib kasutamiseks nii välis- kui siseruumides

cemrock-extreme

Cem-Rock® eXtreme töötati välja tulenevalt levinud vajadusest aluse, läbi- ja väljatõmbetugevusega plaadi järele. Sellel on väga sarnased omadused nagu Cem-Rock®, kuid see on toodetud eelnimetatud omaduste parandamiseks.

Cem-Rock-eXtreme
cemrock-floor
Cemrock-floor

Cem-Rock® eXtreme FLOOR esindab kvantnihet põrandakattetehnoloogias ja see on välja töötatud põrandakattetehnoloogia kiireks täiustamiseks. Selle tule-, vee-, hallitus- ja seentekindlad omadused kaaluvad üles kõik konkureerivad tooted, nagu vineer või OSB-põrandakatted. See pakub suurepäraseid põrandakattelahendusi, mida ei mõjuta ehitusaegne kokkupuude keskkonnaga. See vähendab tulekahjuohtu, seda ei mõjuta ebasoodsad ilmastikutingimused ja see parandab oluliselt teie hoone konstruktsioonivõimet.