Kvaliteetse materjali valimisel ning hea paigaldusmeeskonna kaasamisel võib kindel olla, et uus fassaad ka aastakümnete pärast ilus välja näeb, maja välismõjude eest hästi kaitseb, vajab minimaalselt hooldust, aitab kokku hoida soojakuludelt ning tõstab kinnisvara hinda. 

Info kättesaadavus on igas ehitusprojektis esmatähtis. Sellest sõltub, kui sujuv on osapoolte suhtlus ja muudatuste tegemine, aga ka eelarves ja ajakavas püsimine. Teeme paigalduskoolitusi ning anname nõu ehitajatele parima paigalduskvaliteedi saavutamiseks. Hea paigalduskvaliteet on pool sisendist püsivalt kauni tulemuse tagamiseks, seega on meie tehniline tugi ja müügimeekond alati nõuga abiks.

Koostöös ehitaja, arhitektide ja arendajatega leiame parimad lahendused fassaadidele. Kogenud spetsialistedena oskame anda detailsemat nõu fassaadiplaatide optimeerimise, aluskarkasside sammu, kinnitusdetailide ja kõige muus osas.

Arhitekti jooniste järgi saame plaadid soovitud suuruses ja mustris tehases valmis lõigata, pakendada võimalikult mugavalt paigaldamise järjekorras ning säästa seeläbi objektil teostatava töö mahu ja ajakulu pealt.

Täisrenoveerimine tähendab sageli ka tuletõkkeseinte ja/või -lagede ehitamist, nõuetel vastava ja turvalise lahenduse valik võib aga keeruliseks osutuda. Saame ka siin abiks olla esindades maailma suurima ja professionaalseima tuletõkkesüsteemide tootja Promat valikut Eestis.

Meie tehnilise toe ja müügimeeskonna missiooniks on soovitada kliendile kõige sobivamaid lahendusi ning tagada, et soetatud head materjalid ka õigesti ning võimalikult säästlikult seina saaksid. Tsementkiudplaatide CO2 jalajälg on tunduvalt väiksem alternatiivsete fassaadiplaatide sobilike materjalide omast, lisaks pakume omalt poolt teenuseid, mis aitavad veelgi säästlikum olla nii keskkonna kui oma rahakoti vastu.

Oleme sel teekonnal Teile abiks!

Paigaldusjuhendid

Teeme töötajatele koolitusi objektil enne paigaldust.

Kinnitustarvikud

Enne kui asud paigaldama, tutvu juhendiga

Lisateenused

Soovid abi plaatide mõõtu lõikamiseks?

Transport ja ladustamine

Transporti pakume StoneREX’st ostetud materjalidele

Reklamatsioonid

Kui tekib kahtlus ostetud materjali kvaliteedis

Kuidas kasutada kiudtsementi?

Enne kui asud paigaldama, tutvu KKK küsimustega