Prindime Teie ideed plaadile! Muudame linna rõõmsaks ja säravaks!

Ainulaadsed fassaadid maailmas!

Veel üks põhjus StoneREX fassaadiplaate kasutada seina kaunistamiseks – erakordne võimalus väljendada oma loovust ja fantaasiat. StoneREX prinditud plaatide abil saate anda hoonele isikupärase ilme, muuta see silmatorkavaks, lisada oma ümbrusele lisaväärtust, mängida illusioonidega ja jah, saate ka mälestusi luua.

Võimalused on lõpmatud!

Näiteks on võimalik otse meie Superbianco plaadile taasesitada, mis tahes tüüpi isikupärastatud pilti, kaunistusi või effekte. Saate luua oma ainulaadse disaini, valides näiteks ühe meie kataloogi mustritest või piltidest. Miks mitte panna oma lapse joonistus lapse mängumajale, maja fassaadile, aiale, tunnelisse, siseviimistlusse – kuhu iganes!   Valides täiendavate mustrite hulgast, nagu puit, marmor, kivi või kasutage oma fotosid ja illustratsioone.

Oluline on meeles pidada, et faili suuruse eraldusvõime peab olema vähemalt 360 dpi.

Eelised:

– UV-testitud vastavalt UNI-EN 1062-11: 2003;

– Toodetud vastavalt standardile EN 12467: 2012 + A2: 2018, saab kasutada ventileeritavate fassaadide ja sisekatete jaoks;

– Nagu kõigil StoneREXi tootevalikutel, on ka sellel fantastiline tulekindel käitumine: klassifitseeritud kategooriasse A2; s1; d0;

– Saadaval kahes viimistluses: matt ja läikiv

– Ei vaja erihooldust;

– Keskkonnasõbralik toode: igasuguse kivi või marmori kujunduse reprodutseerimine säästab meie loodust!

– Prindivahemik nii meie kataloogist kui ka kliendi pildilt (kõrge eraldusvõime, vähemalt 360 dpi)

Tehniline info
Mõõdud 10/12 x 1200 x 3050 mm (max)
Kaal 15,7/19 kg/m2
Tihedus 1650 kg/m3
Tulekindlusklass A2-s1,d0

Prinditud värv on UV CMYK + spot.

Alvydas Vasiliauskas ( KAVA ) on sündinud 1956 Klapeidas, Leedus. Ta on õppinud kunsti koolis 1976 -1979. Ta õppis Vilniuse kunstiinstituudi Klaipeda filiaalis. Alvydas on korraldanud näitusi Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Londonis, Taanis, Venemaal ja Belgias. Praegu elab Inglismaal.

Alveydase teosed on ainulaadsed ning StoneREX klientidel on võimalus valida tema töödest oma fassaadile või seinale kauneid kunstiteoseid, mida me saame tsementkiudplaatidele printida.

Mida ütlevad arhitektid uutele materjalidele?

See annab arhitektidele erakordse võimaluse väljendada oma loovust ja kujutlusvõimet. Võttes arvesse kiudainete kasutamisel väga olulisi säästvaid ja keskkonnaalaseid aspekte, saate looduslikke materjale ilma ebasõbraliku ökoloogilise mõjutuseta.

Kuidas saab seda võrrelda puidu, ehtsa marmori / kiviga?

Kiudtsementplaadid tagavad betooni sarnase tugevuse, kuid palju väiksema kaalu korral on kergemat kaalu lihtsam transportida ja kiiremini paigaldada, mis kõik aitab kulusid kokku hoida. See nõuab ka minimaalset hooldust.

Kui kiiresti StoneREX Art tuhmub?

See on valmistatud anorgaaniliste pigmentidega, mis ei reageeri päikesele ja on kaitstud erinevate kattekihtidega. Lisaks korraldame kolmanda üksuse tehtud ametlikku testi, mille kaudu paneel on kokku puutunud 1500 tundi vaheldumisi kõige tugevamate päikesekiirtega 40 minutit ja veega 40 minutit.

Mis on plaatide maksimaalne suurus?

Seda saab kasutada meie standardsuuruses 1200×3050 mm.

Kas plaatidest saab tekitada mosaiiki?

Jah. On võimalik.

Kas oleks võimalik printida mingeid kindlaid värve nagu Coca-Colat või Ferrari punast? 

Coca – Cola ja Ferrari värve pole võimalik peale nennde tootjate uuesti luua (kaitstud), kuid saame ligilähedasi pakkuda.