Puidu struktuuriga tsementlaastplaat fassaadile

StoneREX Hobby Plank on parim lahendus fassaadile, kui soovitakse saada loomuliku puitfassaadi välimust, kuid vältida puidu puuduseid. StoneREX Hobby Plank plaadid on puidu struktuuriga tsementlaastplaadid, mis ei karda mädanikke, on kergelt puhastatavad, kauakestvad ja tulekindlad. Paigaldusviis tagab fassaadi tuulutatuse, mis on parim valik energiasäästliku fassaadi ehitamiseks põhjamaisesse kliimasse. StoneREX plaatidega kaetud pinnad püsivad aastakümneid ilusad ja värsked, sest plaadid taluvad väga hästi päikesekiirgust, tuult, sademeid ja suuri temperatuurikõikumisi. Plaatidel on 15 aastane garantii.

Hobby Plank plaadid sobivad uue fassaadi ehitamiseks või vana fassaadi renoveerimiseks. Hobby Plank plaate on lihtne paigaldada – plaadid paigaldatakse ülekattega. Nii on kõik kinnitused varjatud ning puudub horisontaalne vuuk.

Hobby Plank plaadid on saadaval paksusega 10 ja 12 mm. Plaatide standardmõõdud on 250/245 × 3200 mm mm. Fassaadi värvi saab valida kasutades RAL, NCS või Tikkurila värvikaarte. Küsi eksklusiivse viimistlusega plaatide näidiseid, mille värvkattel on 10 aastane garantii!

Tehniline info
Mõõdud:

Paksus:

246 x 1200 x 3200mm

10 või 12 mm

Kaal 15,7/19 kg/m2
Tihedus 1650 kg/m3
Tulekindlusklass A2-s1,d0