Struktuurne läbivärvitud tsementkiudplaat

Ainulaadne liiva meenutava pindmise struktuuriga plaat. Saadaval nii massvärvitud kui ka pindvärvitud kujul. Unikaalne pinnatöötluse tehnoloogia garanteerib tugevuse ja muudab plaadi vastupidavaks kriimustustele ja kulumisele.

Kasutatakse peamiselt fassaadikatteplaadina ventileeritavate fassaadide ehitamisel, rõdupiirdena ja teiste elegantsete seintena. Plaat on tööstuslikult värvitud spetsiaalselt antud materjalile ning tingimusteks väljatöötatud vastupidava värviga. Värvivalik on piiramatu – plaadid saab tellida RAL või NCS värvikoodide alusel. Piiramatu värvivalik muudab antud toote arhitektide ja disainerite lemmikuks kuna plaadid sobivad nii modernsete kui klassikaliste elukeskkondade loomiseks. Toodete tulekindluse klass on A2.

Koostis

Tsementkiudplaatide põhikoostisosadeks on tsement, tselluloos, sünteetilised kiud ning lisaained, mis vähendavad tsementplaatide veeimavust. Plaadi koostisained tagavad nii plaadi mehaanilise tugevuse, mittesüttivuse kui hea vastupidavuse ilmastikule. Plaadid ei sisalda asbesti, formaldehüüde ega muid tervisele või loodusele kahjulikke aineid. Plaadid on tagant töödeldud niiskuskindlust andva betoonikaitsevahendiga või lakiga ning pealt värvitud spetsiaalse koostisega ilmastikukindla värviga vastavalt kliendi soovile. StoneREX Premium Structure plaadid on registreeritud ning nende koostise hindamismeetod kontrollitud ja auditeeritud Rootsi BASTA registris – BASTA registri eesmärk on eristada inimestele ja keskkonnale ohutud ehitustooted, seega on erinevate ehitustoodete vahel valikut langetada lihte – kui toode omab BASTA registreeringut, on tegu nii inimestele kui keskkonnale ohutu tootega: https://www.bastaonline.se/

Mõõtmed
Paksusmm8.010
Laiusmm12001200
Pikkusmm30503050
Mõõtmete tolerantsid
Paksusmm+/- 0.8+/- 1.0
Laiusmm+/- 5.0+/- 5.0
Pikkusmm+/- 8.0+/- 8.0
Tihedus kuivana keskminekg/m316501650
Kaal keskmine 5% niiskustkg/m214.618.2
Painde elastsusmoodulN/mm215 00015 000

Värvitoone on võimalik valida RAL, NCS ja muude värvikataloogide seast.

Tooteleht: StoneREX Premium Structure

Paigaldusjuhendi leiad siit