Ehituskonstruktsioonide kaitsmine PROMATECT kaltsiumsilikaat plaatidega!

Konstruktsioonide kaitse tulekindlate kaltsiumsilikaatplaatidega tagab tööstusruumides ja muudes ruumides isolatsioonimaterjalidena ülikõrge temperatuuri eest kaitse tulekahju korral. Kaltsiumsilikaatplaate saab kasutada terase, betooni, puidu, komposiitide ja teiste rajatiste kaitsmiseks ning tuletõkkesektsioonide loomiseks. Lisaks saab neid kasutada kuumust ja suitsu juhtivate kanalite ehitamiseks tulekahju ajal. 

Lisaks on tulekindlad kaltsiumsilikaatplaadid keskkonnasõbralikud, kuna need ei sisalda kahjulikke aineid nagu asbest või formaldehüüd ning neil on pikk kasutusiga. Need omadused muudavad need suurepäraseks valikuks tuleohutuse tagamiseks nii tööstus- kui ka elamispindades.

Promat toodab üht kõige terviklikumat ja tõhusamat plaatide valikut turul, kasutades ära laia valikut ETEX Groupis saadavalolevaid tehnoloogiaid, sealhulgas patenteeritud PROMAXON® kaltsiumsilikaati ja PromaX® tehnoloogiaid. Sõltumatute akrediteeritud asutuste poolt põhjalikult testitud plaadid on mittepõlevad ja nendel on kõige rangemate standardite kohaselt kõige pikem vastupidavus.

Tulekindlad kaltsiumsilikaatplaadid on mitmekülgsed ja lihtsasti paigaldatavad. Plaadid on saadaval erinevates suurustes ja paksustes ning neid saab lõigata ja kohandada vastavalt konkreetsele kasutusotstarbele. Lisaks on kaltsiumsilikaatplaatide paigaldamine lihtne ja kiire, mis võib vähendada projekti kogukulusid. Samuti on plaadid niiskuskindlad ja ei toeta hallituse teket ega baktereid, mis aitab säilitada hoone tervislikku sisekliimat.

StoneREX koostöös saate kõik vajalikud juhendid, spetsifikatsioonid, kasutusjuhendid ja andmelehed passiivse tulekaitseprojekti ettevalmistamiseks ja oma ehitiste kaitsmiseks.

Kaltsiumsilikaat tulekaitseplaadid ja paigaldamise juhendid

PROMATECT®-H

Teras- ja betoonkonstruktsioonid

PROMATECT®-XS

Terastalade tulekaitse

PROMAXON®, tüüp A

Puitlagede kaitsmine

PROMATECT®-100

Teras- ja betoonpõranda kaitse

PROMATECT®-100X

Hoonete tuletõkkesektsioonide kaitse