StoneREX Palette Fancy garanteerib disaineritele ja arhitektidele erakordse võimaluse avaldada oma loovust ja kujutlusvõimet! 

Nüüd on võimalik reprodutseerida mis tahes isikupärastatud kujutist, kaunistust või efekti StoneREX Palette massvärvitud tsementkiudplaadil.

"Loovus paneb teie kujutlusvõime tööle ja see on andnud inimkultuuris kõige erakordsemaid tulemusi."

Ken Robinson

Puit disain

StoneREX Palette Fancy Wood on saadaval 9 erineva disainiga. Uus sari koosneb puitimitatsiooniga viimistlustest, mis vastab kõige nõudlikumatele arhitektuurinõudele.

Saadaolevaid puiduviimistlusi iseloomustavad nii heledad kui tumedad toonid ning naturaalsed looduslähedased mustrid. StoneREX Palette  Fancy Wood toob puidu soojuse ja elegantsi kiudtsementpaneelidesse, mida kasutatakse sise- ja välitingimustes. Erakordselt realistlik visuaalne efekt ja tänu sellele vähendatud keskkonnamõju teevad sellest huvitava toote.

Stonerex_wood
Stonerex_wood
Stonerex_wood

European Elm

Ancient Ash

Nordic Oak

Nordic Amber Oak

Vintage Walnut

Natural Walnut

Red Moon Walnut

Manhattan Red Cherry

Cocoa Walnut

Marmor disain

StoneREX Palette Fancy Marble sari koosneb kahest viimistlustüübist, mida saame pakkuda matti või läikega. Marmor on üks väärtuslikumaid, elegantsemaid ja ajatumaid materjale, mida ehituses kasutatakse.

Hinnaline marmorefekt on digitaalselt reprodutseeritud palju õhemal StoneREX paneelil, mis on mõõtmetelt suurem ja kergem ning võimaldab hõlpsat käsitlemist ja paigaldamist.

White Calacatta

Onix

Personaalne disain

Soovi korral on võimalik reprodutseerida geomeetrilisi kujundeid, individuaalseid mustreid, ettevõtte logosid või pildimotiive üksikutele paneelidele või üle mitme paneeli. Miks mitte kaunistada koole, kauplusi, lasteaedu või muud tüüpi hoonete välisfassaade või siseruume?

Sina unistad, meie trükime…

Stonerex_fancy
Stonerex_fancy
Stonerex_fancy

Tsementkiudplaadi eelised

Looduslik ehitusmaterjal

Kiudtsementplaat koosneb suures osas looduslikest mineraalsetest toorainetest ja taaskasutatud protsessikiududest. Seega säästame tõhusalt tulevikuks olulisi tooraineressursse.

Külmakindel

Kiudtsement on oma looduslike omaduste tõttu äärmiselt ilmastiku- ja külmakindel. StoneREX Palette plaadid on kaetud spetsiaalse vett hülgava pinnatöötlusvahendiga.

Kauakestev ja ökonoomne

StoneREX vastupidavad paneelid kaitsevad efektiivselt fassaadikonstruktsiooni mistahes ilmastiku või välismõjude eest, tagades nii kauakestva, turvalise ja hooldusvaba hoone aastakümneteks.

Tulekindel

Stonerex plaadid on mineraalsed tooted ja seetõttu mittesüttivad. Neil on suurepärased tulekäitumise väärtused ja tulepüsivuse klass A2.

Heliisolatsioon

Kiudtsemendi fassaadikatte väga head heliisolatsiooni väärtused tagavad vaikse ja mõnusa elukeskkonna.

Kõrge vastupidavusega

UV kindel läbipaistev kate annab paneelile veelgi suurema kriimustus- ja ilmastikukindluse ning kaitseb tugeva saaste ja graffiti eest

Saadaval olevad mõõtmed ja paksused

Lisaks standardvormingutele pakub StoneREX võimalust pakkuda kohandatavaid lõikeid vastavalt suurusele.

Mõõdud

2500 x 1200

2500 x 1250

3000 x 1200

3000 x 1250

3050 x 1200

3050 x 1250

Plaadi paksus

6 – sisetingimustesse

8 – 10 välitingimustesse