Immutamine StoneREX Arita spetsiaalsete hooldusvahenditega pikendab toote kasutusiga ja vähendab pidevat hooldust. Erinevad pinnad säilitavad oma kauni ja ainulaadse väljanägemise ning kasutussõbralikkuse aastakümneteks, kui neid õigesti hooldada.

Hoolitse oma investeeringute eest ning säästa energiat ja raha puhastades või immutades, olgu uus või vana! Leia õige toode StoneREX Arita immutus- ja kaitsevahendite tootesarjast.

StoneREX Concrete & Brick PROTECTION - kivipindade kaitsevahend

on betooni, tellise, katusekivi, mördi ja looduskivi vett hülgavaks kaitseks. Kaitseb teie pindu veekahjustuste eest. Lihtne puhastada ja kauakestev toime.

Concrete and Brick PROTECTION on vee baasil immutusvahend, mida saab kanda uutele või olemasolevatele pindadele, luues nähtamatu veekindluse. Toode on loodud imbuma nanotasandil aluspinna pooridesse ja mikropragudesse. Vett ja niiskust tõrjutakse aktiivselt, mis vähendab külmakahjustuste ohtu. Säilitab pinnad ja samal ajal pindade hingavuse.

KASUTATAVAD PINNAD: Tänavakivid ja -plaadid, betoonfassaadid, betoonpõrandad ja -seinad, tellis, katusekivid, looduslik kivi, mört, liivakivi, travertiin, graniit, poleeritud betoonpinnad, soklid (betoon, plaat).

KASUTUSJUHEND: Puhasta pind ja lase kuivada. Vahendit Arita Concrete & Brick võib peale kanda harja, rulli või madalal survel pihustiga. Vahend on kasutusvalmis ja seda EI TOHI lahjendada. Looduslikule kivile kandmisel tuleb pinnale sattunud üleliigne vahend eemaldada enne selle tahenemist. Poorsetele ja konarlikele pindadele võib täiendava kihi kanda maksimaalselt 2 tunni jooksul.

KULU: 8-10 m2/l betoonil. Plaatpinnale kulub 14-20 m2/l. Täielik kuivamine umbes 24 tunniga. Loodusliku kivi puhul soovitame enne terve pinna katmist proovida väikesel alal.

OMADUSED: Valge veepõhine emulsioon. Ei muuda pärast kõvanemist pinna tekstuuri ega värvi. Äärmiselt vastupidav: talub karme ilmastikutingimusi nagu UV-kiirgus, vihm ja külmumine. Võib põhjustada loodusliku kivi värvimuutusi. Võib kasutada nii sise- kui välitingimustes ning uutel või vanadel pindadel. Hoida külmumisvabalt. Puhastage tööriistad ja seadmed pärast kasutamist veega.

OHUTUS: Kinnises ruumis pihustamisel on soovituslik kasutada tolmumaski ja kaitseprille. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kokkupuutel naha ja silmadega loputage veega. Allaneelamisel pöörduda arsti poole.

KÕVENEMISAEG: Maksimaalne kõvenemine ja efekt saavutatakse 72 tunni pärast 20°C juures

Määruse (EÜ) nr 1272/2008 (CLP) järgi ei ole klassifitseeritud ohtlikuks tarnida ja kasutada.

Maaletooja: Centene Pro OÜ, Estonia. www.stonerex.ee, +372 56875992

StoneREX Natural Stone & Concrete Protection - loodusliku kivi kaitse

kaitsevahend on valmistatud vett ja õli hülgava immutamise kaasaegse tehnoloogiaga. 

Toodet saab kasutada uutel ja vanadel pindadel, sise- ja välitingimustes. Ei muuda pinna tekstuuri ega läiget. Aktiivne kaitse kohvi, punase veini, saaste, mustuse, õli- ja veeplekkide eest.

KASUTATAVAD PINNAD: Absorbeerivad pinnad nagu plaadid, kiltkivi, graniit, portselanplaat, keraamika, marmor, looduslik kivi, terrakota, keraamilised plaadid, sh siledad ja poleeritud betoonpinnad.

KASUTUSJUHEND: Vahend on kasutusvalmis ja seda EI TOHI lahjendada.

Pind peab olema puhas ja kuiv. Vahendit kantakse peale pintsli, rulli või madalal survel pihustiga. Väga absorbeerivatel ja poorsetel pindadel võib täiendava kaitse saavutamiseks kanda peale lisakihi, maksimaalselt 30 minuti jooksul peale esimese kihi pealekandmist. Pinnale jääv üleliigne vedelik tuleb ära pühkida ebemevaba lapiga, mida on kergelt niisutatud kaitsevahendiga. Täielik toime ilmneb 2 päeva pärast.

KULU: 14-20 m²/l. Kulu sõltub pinna absorbeeruvusest ja poorsusest. Immutusvahend kuivab minimaalselt 24 tunniga. Täielikult kuivanud 48 tunni pärast. 

OHUTUS: Toode on tervise- ja keskkonnasõbralik. Kinnises ruumis pihustamisel on soovitatav kasutada tolmumaski ja kaitseprille. Silmade kaitsmiseks kasutada külgkaitsega prille (EN166). Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kokkupuutel naha või silmadega loputada veega. Allaneelamisel pöörduda arsti poole.

Määruse (EÜ) nr 1272/2008 (CLP) järgi ei ole klassifitseeritud ohtlikuks tarnida/kasutada/transportida.

Maaletooja: Centene Pro OÜ, Eesti. www.stonerex.ee, +372 56875992

StoneREX Mould and Fungus Remover - hallituse eemaldaja

on veepõhine kontsentraat hallituse, roheluse, vetikate, mikroorganismide jms eemaldamiseks pestavatelt pindadelt.

KASUTATAVAD PINNAD: Betoonelemendid, -fassaadid ja -põrandad, mört, tänavakivid, katusekivid, looduslik kivi, tellis, keraamiline plaat, krohv, keraamika, terrakota, vuugid, plastik, puitdetailid, aiamööbel ja värvitud pinnad.

Sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes.

KASUTUSJUHEND: Hallitusseente, vetikate, sambla, rohetuse jms eemaldamiseks kandke vahendit pinnale madalal survel pihusti, pintsli või käsnaga.

Lahjendamiseks lisage 5 osa vett.

Tugevalt määrdunud alal kasutage kontsentraati. Raskesti eemalduvaid plekke võib nühkida lühikeste harjastega jäiga harjaga. Eemaldusvahendit võib peale kanda ning lasta puhastataval pinnal mitu päeva seista enne nühkimist ja puhta veega loputamist ning nii saavutate isepuhastuva toime. 

KULU: 6-10 m²/l kontsentraati, lahjendades 1:3 keskmiselt 20-30 m²/l. Kulu sõltub pinna imavusest ja poorsusest.

OHUTUS: Kinnises ruumis pihustamisel on soovituslik kasutada tolmumaski ja kaitseprille. Silmade kaitsmiseks kasutada külgkaitsega prille (EN166). Kindad: CE-märgistusega, mis vastavad standardile EN 374. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kokkupuutel naha ja silmadega loputada veega. Allaneelamisel pöörduda arsti poole. Vajadusel näidake toote silti või ohutuskaarti.

Määruse (EÜ) nr 1272/2008 (CLP) kohta leiab rohkem teavet ohutuskaardilt.

Maaletooja: Centene Pro OÜ, Eesti. www.stonerex.ee, +372 56875992

StoneREX Soap & Cleaner - üldpuhastusvahend

arita Soap and Cleaner

on veega lahjendatav puhastusvahend, mis sobib kõikidele pestavatele pindadele nii sise- kui välitingimustes: köögid, vannitoad, keraamilised plaadid, marmor, vinüül, puit, aknad, värvitud ja värvimata pinnad, plastik jne.

Puhastusvahend Soap & Cleaner lahustab ja eemaldab mustuse, rasva, tahma, suhkrupõhised plekid, kohvi- ja veiniplekid ning pori, muutes pinna antistaatiliseks ja andes sellele puhta ning värske lõhna.

Toode on välja töötatud spetsiaalselt Arita Protection tootesarja immutatud pindade igapäevaseks puhastamiseks.

KASUTATAVAD PINNAD: Erinevat tüüpi pestavad pinnad.

KASUTUSJUHEND: Lisage vahendit Soap & Cleaner pesuvette. Eelnevalt lahjendatud vahendit võib peale kanda madala survega pihustiga. Väga määrdunud pindu ja plekke jms hõõruda pehme harjaga. Lasta puhastusvahendil mõjuda 2-10 minutit. Vahend sobib samuti kasutamiseks põrandapesumasinas.

DOSEERIMINE: Kasutada 20-30 ml vahendit 8 liitri vee kohta. Vajadusel ja väga määrdunud kohtades kasutada kangemat lahust.

OHUTUS: Vältida kokkupuudet naha või silmadega. Kanda kindaid ja kaitseprille. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pihustamisel tagada piisav ventilatsioon. Kokkupuutel silmadega loputada veega. Allaneelamisel jooge suures koguses vett ja pöörduge arsti poole.

Määruse (EÜ) nr 1272/2008 (CLP) järgi ei ole klassifitseeritud ohtlikuks kaubaks/ kasutada.

Maaletooja: Centene Pro OÜ, Estonia. www.stonerex.ee, +37256875992