StoneREX fassaadi- ja ehitusplaatide laiast tootevalikust leiavad endale sobiva toote nii modernse stiili austajad kui need, kes maalähedast kodu rajavad.

Tutvu massvärvitud tsementkiudplaadi 12-s erinevas värvitoonis valmis disainitud AIRSHELL mustritega, mille paigaldus on lihtne ja kiire. Ventileeritav fassaadilahendus jätab maja seinad hingama –
ei mingit umbset karpi ega hallitust, ainult puhas õhk. Minimaalne hooldus! Tsementkiudplaadiga saad parima tulepüsivusklassiga ilmastikukindla ja hingava fassaadilahenduse. 

StoneREX fassaadiplaatide valikus on aegumatud naturaalse kivipurukattega tsementlaast- ja tsementkiudplaadid StoneREX Granit ja StoneREX Premium Granit, erineva pinnatöötluse ja pinnakattega massvärvitud plaadid StoneREX Palette, tööstuslikult värvitud siledad tsementkiudplaadid StoneREX Premium Color või Palette Spectra ning erinevad soklite katmiseks sobivad plaadid. Tänu tsementplaatide suurimale valikule turul leiab oma unistuste majale sobiva fassaadikatte iga klient.

StoneREX toodete hulgast leiate ka passiivsete tuletõkkesüsteemide ehitamiseks vajalikud materjalid ja vajadusel korraldame Promat  koolitusi valdkonna inimestele tulekaitselahenduste ja -materjalide vallas. Lisaks pakume kvaliteetseid ehitusplaate sise- ja poolavatud tingimustesse ja vajalikke kinnitustarvikuid

EHITAJALE

ARHITEKTILE

KORTERIÜHISTULE

ERAISIKULE

StoneREX fassaadiplaadid

StoneREX pakub mugavaid ja kiireid lahendusi – tsementplaate saab paigaldada aastaringselt, need on lihtsalt ja kiiresti paigaldatavad, valik meie suurte kogemustega müügikonsultantide toel on alati parim, projekti järgi mõõtu lõigatud ja pakitud plaatide paigaldus hoiab objektil kokku väärtuslikku tööaega, koolitus ehitusobjektil paigalduse parimate võtete osas on alati kättesaadav ja tarned kiired ning täpsed.

StoneREX ehitusplaadid

StoneREX ehitusplaatide valikus on kvaliteetsed ja mitmeotstarbelised ehitusplaadid sise- ja poolavatud tingimustesse.

Tuletõkkelahendused

StoneREX tootevalikus on passiivsete tuletõkkesüsteemide ehitamiseks vajalikud materjalid. Pakume Teie vajadustele vastava passiivse tulekaitseprojekti kavandamiseks ja juurutamiseks vajalikke tooteid ja süsteeme. Kõik PROMAT tooted on sertifitseeritud ja testitud. Korraldame vajadusel koolitusi. Saage tulekaitse asjatundjaks, tellides tooted ja väljaõppe StoneREX'st.

Tarvikud ja hooldusvahendid

Immutamine StoneREX Arita spetsiaalsete hooldusvahenditega pikendab toote kasutusiga ja vähendab pidevat hooldust. Erinevad pinnad säilitavad oma kauni ja ainulaadse väljanägemise ning kasutussõbralikkuse aastakümneteks, kui neid õigesti hooldada. Fassaadiplaatide kinnitamiseks sobivat värvi kruvid ja liistud saate tellida projektimüügist.

Koostööpartnerid