StoneREX fassaadiplaatidega on võimalik renoveerida kortermajad vastupidavaks ja energiatõhusaks. StoneREX kivipuruplaadid, värvitud plaadid või massvärvitud plaadid on mõeldud kasutamiseks ventileeritavate fassaadilahenduste puhul, mis on sobivaim lahendus korterelamute soojustamiseks ning renoveerimiseks  – paraneb kortermaja energiatõhusus, kuid samas säilib maja loomulik ventilatsioon. Kortermajade puhul on oluline silmas pidada ka edaspidiste hoolduskulude mahtu ning võimalust fasaadi puhastada. Krohvitud fassaadide puhul on see väga keeruline, kuid värvitud või kivipuruplaatidega kaetud fassaadid on lihtsalt puhastatavad ning ei vaja täiendavat hooldust aastakümneid.

Sellest, millele tähelepanu pöörata, kui majale uut fassaadi valida, oleme pikemalt kirjutanud Eesti Korteriühistute Liidu lehel.

Ka sel aastal toetab Kredex kortermajade renoveerimist järgmiste meetmetega:

Võta meiega ühendust, aitame nõu ja jõuga ning jagame meeleldi renoveeritud korterelamute referentse ning kogemusi – oma silm on kuningas! Samuti saab meie müügikonsultandi kutsuda teie korteriühistu koosolekule, et vastatud saaksid kõik elanike tekkida võivad küsimused. Kirjuta meile: info@stonerex.ee või helista: 56875 999.